Novinky

AKČNÍ NABÍDKA ZÁŘÍ

01.09.2020 09:36

Vážení zákazníci,

nový školní rok nám vstoupil do dveří a my vám všem přejeme, aby se vám i vašim dětem dařilo. Přinášíme vám novou akční nabídku počítačů, notebooků a dalšího potřebného vybavení. Rádi bychom vás upozornili na výhodné ceny počítačových sestav INTEL, jelikož došlo k výraznému snížení cen tohoto výrobce. V rámci konkurenčního boje Intel představil již 10. generaci svých procesorů Core, která začíná dobývat také naši nabídku.

Ukázka herního PC RAVREX

23.07.2020 15:46

Dnes jsme se v RAVREXu potěšili. Mezi herními sestavami, které stavíme na přání, se totiž vynořila jedna obzvlášť povedená nejen svými parametry ... RYZEN 7 3700X 3,6 GHz; 32 GB RAM DDR4; 4 TB SSD; 6 GB RTX2060 OC DDR6. A ty barvičky!!! Přejeme hodně krásně propařených hodin!!!

AKČNÍ NABÍDKA ČERVENEC + SRPEN 2020

14.07.2020 11:16

Vážení zákazníci,

máme zde pro vás prázdninovou nabídku počítačových sestav. V kancelářském světě neustále dominují sestavy Intel s procesory 9. generace Core. V herním segmentu se ale stále častěji začínají prosazovat procesory AMD Ryzen. Zejména v nejvýkonnějším spektru pro náročné vícevláknové využití a střih videa!

     V akční nabídce najdete tentokrát oblíbené herní notebooky Acer Nitro 5 a notebooky HP pro studenty či kancelář. O prázdninách má akci firma Acer na supertenké displeje s uhlopříčkou 24" a obrazovkami IPS, které zaručují věrné barvy a vysoké pozorovací úhly. Pro fotografické a telefonní maniaky jsme připravili SD paměťové karty Kingston s různými kapacitami a powerbanky. Zbytek nabídky doplňují herní myši a klávesnice.

AKČNÍ NABÍDKA KVĚTEN

12.05.2020 09:01

Vážení zákazníci,

nová nabídka našich počítačových sestav na měsíc květen obsahuje počítače s procesory Intel 9. generace i počítače s procesory AMD Ryzen, které se pomalu začínají po delší době zabydlovat i u nás. Platformu AMD Ryzen naleznete od tohoto měsíce i v naší nejvýkonnější sestavě!

     Velice příjemnou akci představují speciální edice notebooků ACER a HP s úspornými a výkonnými procesory core i3. Pro hráče jsme opět zařadili populární model herního notebooku ACER NITRO 5. Nezapomínáme ani na zálohu dat. Externí HDD Seagate s kapacitou 1 TB se hodí ke každému cestovnímu notebooku. Další akční zboží představuje výběr flashdisků, myší a sluchátek s mikrofonem.

OBNOVENÍ PŮVODNÍHO PROVOZU

11.05.2020 08:00

Vážení zákazníci,

od 11.5.2020 obnovujeme naši pracovní a provozní dobu do původního stavu. Váš RAVREX Team Radek a Pepa.

AKČNÍ NABÍDKA BŘEZEN + DUBEN

16.03.2020 09:45

Vážení zákazníci!

I v době koronavirové musíme nějak fungovat, mnoho z vás nyní pracuje z pohodlí domova, děti musí pokračovat ve svém vzdělávání i mimo školu, proto jsme se snažili naši akční nabídku přizpůsobit současné situaci. Pokračujeme v dodávkách našich počítačových sestav s procesory Intel 9. generace i počítačů s procesory AMD, které se pomalu začínají po delší době zabydlovat i u nás. Dále bych rád vyzdvihnul laserové multifunkce HP s levnými náklady na provoz a využitelné v dnešní době například pro domácí studium a dále speciální edici notebooků ACER s úspornými a výkonnými procesory core i3. Pro hráče jsme opět zařadili velmi populární herní notebook ACER NITRO 5.

AKČNÍ NABÍDKA ÚNOR

25.01.2020 09:25

Vážení zákazníci!

Trochu jsme se vzpamatovali z vánočního shonu a přinášíme vám opět zajímavou nabídku počítačových sestav. Stále u nás převažuje nabídka počítačů s nejnovějšími procesory Intel Coffee Lake - Refresh, deváté generace procesorů "Core", ale zařadili jsme pro vás také jednu speciální sestavu pro studenty a občasné nenáročné hráče s nejnovějším procesorem AMD Ryzen 3. Procesory AMD po letech stagnace začínají opět vystrkovat růžky i v dostupných cenových hladinách u nás prodávaných sestav a bylo by tedy chybou, abychom je opomíjeli. Herní sestavy obsahují komponenty a procesory oceněné v časopisu Computer.

V nabídce notebooků tentokrát najdete kancelářské i studentské speciální edice HP a ACER s úspornými a výkonnými procesory core i3. Pro hráče, kteří potřebují svůj stroj přenášet jsme zařadili herní notebook ACER NITRO 5. Naši únorovou nabídku pak zakončují ultratenké 24" LCD ACER, Bluetooth reproduktory různých typů a velikostí, bezdrátová sluchátka a škála paměťových karet. Mrkněte očičkem proto na naši další akční nabídku!

AKČNÍ NABÍDKY PROSINEC

03.12.2019 10:45

Vážení zákazníci!

V blížícím se předvánočním čase, kdy školy i kanceláře jedou na plný výkon, můžete mrknout očičkem na akce, které se pro vás snažíme pravidelně připravovat. Na prosinec 2019 jsme pro vás připravili nově koncipované počítačové sestavy s nejnovějšími procesory Intel Coffee Lake - Refresh, deváté generace a také 1 speciální sestavu pro studenty a občasné nenáročné hráče s nejnovějším procesorem AMD Ryzen 3. Herní sestavy obsahují komponenty a procesory oceněné v časopisu Computer.

Dále pro vás máme speciální edice notebooků HP a ACER s procesory core i3 a core i5. Jako malý dárek mohou posloužit bluetooth bezdrátová sluchátka, či bluetooth přenosný reproduktor. Levný a kvalitní inkoustový tisk zase zaručí tankové tiskárny.

AKČNÍ NABÍDKY ZÁŘÍ

30.08.2019 08:57

Vážení zákazníci!

Před vstupem do školních lavic a též do kanceláří po prázdninách je dobré, poohlédnout se po nových přístrojích, které vám vaši práci usnadní. Neváhejte proto s prohlídkou našich akčních nabídek počítačů, notebooků, tiskáren a dalšího kancelářského příslušenství. Troufáme si říci, že si určitě vyberete. Ti z vás, kteří ještě nové vybavení nepotřebujete, neváhejte nám svěřit servisní údržbu přístrojů stávajících a nechte nás přidat trochu svěžího větru do jejich plachet.

Váš RAVREX team.

AKČNÍ NABÍDKY NA MĚSÍC ČERVEN

12.06.2019 10:57

Konec školního roku se nese na vlně odměňování šikovných žáků a studentů. Připravili jsme pro vás jak studentské sestavy, tak sestavy pro hráče. Za pozornost stojí speciální edice výkonných notebooků HP s procesorem core i5 za cenu nižší řady. Prázdniny i počasí svádějí k výletům a budete potřebovat energii sbalenou na cesty. Prostřednictvím powerbanky dobijete mobily či tablety.

<< 1 | 2 | 3 >>