Novinky

AKČNÍ NABÍDKY ZÁŘÍ

30.08.2019 08:57

Vážení zákazníci!

Před vstupem do školních lavic a též do kanceláří po prázdninách je dobré, poohlédnout se po nových přístrojích, které vám vaši práci usnadní. Neváhejte proto s prohlídkou našich akčních nabídek počítačů, notebooků, tiskáren a dalšího kancelářského příslušenství. Troufáme si říci, že si určitě vyberete. Ti z vás, kteří ještě nové vybavení nepotřebujete, neváhejte nám svěřit servisní údržbu přístrojů stávajících a nechte nás přidat trochu svěžího větru do jejich plachet.

Váš RAVREX team.

AKČNÍ NABÍDKY NA MĚSÍC ČERVEN

12.06.2019 10:57

Konec školního roku se nese na vlně odměňování šikovných žáků a studentů. Připravili jsme pro vás jak studentské sestavy, tak sestavy pro hráče. Za pozornost stojí speciální edice výkonných notebooků HP s procesorem core i5 za cenu nižší řady. Prázdniny i počasí svádějí k výletům a budete potřebovat energii sbalenou na cesty. Prostřednictvím powerbanky dobijete mobily či tablety.

Zrušení pevné linky

11.06.2019 11:05

Vážení zákazníci !

Vzhledem k velmi nízkému využití pevné linky v našem obchodě dojde od 1. července 2019 k jejímu zrušení. Z 99% s námi komunikujete na našich mobilních číslech, proto nebudeme dále udržovat tento přežitek.

Děkujeme za pochopení. Váš RAVREX tým.

Nové jarní akční nabídky zboží, počítačů i notebooků

03.05.2019 08:31

Vážení zákazníci!

 S příchodem jara přichází každoročně snížení cen výpočetní techniky. Výrobci obměňují své produkty, vánoční sklady jsou již vyprodané, uvádějí se nové procesory, paměti i gracké karty, zlevňují se loňské modely a jako vždy v období od poloviny března do konce května je zde šance pro všechny spořivější, kteří chtějí pořídit kvalitní výpočetní techniku za příjemnou cenu. Budeme se s vámi těšit na setkání v našem obchodě.

AKČNÍ NABÍDKA PC ÚNOR 2019

01.02.2019 15:03

Po vánočním shonu a lednových doprodejích jsme pro vás přpravili opět nové modelové počítačové sestavy. Zajímavostí je herní sestava s procesorem Core i5-9600K, jehož recenzi si můžete přečíst nejen v nejnovějším časopisu Computer. Tam se dozvíte, že se jedná o ideální procesor do herních počítačů vyšší střední třídy.

VÁNOČNÍ AKČNÍ NABÍDKA

04.12.2018 09:59

Na Vánoce jsme pro vás připravili nově koncipované počítačové sestavy s nejnovějšími procesory Intel Coffee Lake, osmé generace procesorů "Core".


Herní i klasické notebooky, paměťové karty SD a micro SD, herní příslušenství a další produkty jsme pro vás nově připravili v naší akční nabídce ! Další zajímavou položkou jsou powerbanky.

AKCE DOPRODEJ REFILLŮ

09.08.2018 10:50

Vážení zákazníci, doprodáváme černé i barevné refilly do inkoustových tiskáren všech značek. Jednotná cena 50,- Kč / sada.

NOVÁ AKČNÍ NABÍDKA

18.01.2018 18:36

Vážení zákazníci, v sekci "Akční nabídka" právě přistálo zbrusu nové zboží. Jsou zde nové počítačové sestavy, notebooky a různé příslušenství. Podívejte se a vybírejte s námi.

Vítejte na našem novém webu!

16.01.2018 20:04

Vážení zákazníci!

 V těchto dnech jsme pro Vás spustili novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme. Doufáme, že se Vám bude vzhled našich nových stránek líbit. Snažili jsme se aby stránky byly jednoduché, se snadnou orientací a bez zbytečných komplikací. Vaše registrace na e-shopu jsou samozřejmě zachovány a stále platí. Těšíme se na Vás.

<< 1 | 2