Novinky

NÁŠ PROVOZ V DOBĚ KORONAVIROVÉ

17.03.2020 22:53

Vážení zákazníci,

na základě vládního nařízení, které se několikrát změnilo, může naše firma fungovat v omezeném režimu. Pro vás, naše zákazníky, to znamená, že můžete využít služeb jak našeho servisu, tak i naší prodejny v upravených časech ve všední dny 9-12 a 13-16 a v sobotu 9-11. Stále samozřejmě dodáváme naše počítače, je možné u nás zakoupit notebooky a veškeré příslušenství i spotřební materiál. Budete-li cokoliv potřebovat, zastihnete nás v pracovní době v naší prodejně i na našich telefonních číslech, která jsou uvedená v sekci kontakty. Neváhejte se tedy na nás obrátit s vašimi problémy i v této neklidné době. Přejeme vám hlavně zdravíčko a štěstíčko a doufáme, že se vše v dohledné době v dobré obrátí. Váš RAVREX Team Radek a Pepa.

AKČNÍ NABÍDKA BŘEZEN + DUBEN

16.03.2020 09:45

Vážení zákazníci!

I v době koronavirové musíme nějak fungovat, mnoho z vás nyní pracuje z pohodlí domova, děti musí pokračovat ve svém vzdělávání i mimo školu, proto jsme se snažili naši akční nabídku přizpůsobit současné situaci. Pokračujeme v dodávkách našich počítačových sestav s procesory Intel 9. generace i počítačů s procesory AMD, které se pomalu začínají po delší době zabydlovat i u nás. Dále bych rád vyzdvihnul laserové multifunkce HP s levnými náklady na provoz a využitelné v dnešní době například pro domácí studium a dále speciální edici notebooků ACER s úspornými a výkonnými procesory core i3. Pro hráče jsme opět zařadili velmi populární herní notebook ACER NITRO 5.

AKČNÍ NABÍDKA ÚNOR

25.01.2020 09:25

Vážení zákazníci!

Trochu jsme se vzpamatovali z vánočního shonu a přinášíme vám opět zajímavou nabídku počítačových sestav. Stále u nás převažuje nabídka počítačů s nejnovějšími procesory Intel Coffee Lake - Refresh, deváté generace procesorů "Core", ale zařadili jsme pro vás také jednu speciální sestavu pro studenty a občasné nenáročné hráče s nejnovějším procesorem AMD Ryzen 3. Procesory AMD po letech stagnace začínají opět vystrkovat růžky i v dostupných cenových hladinách u nás prodávaných sestav a bylo by tedy chybou, abychom je opomíjeli. Herní sestavy obsahují komponenty a procesory oceněné v časopisu Computer.

V nabídce notebooků tentokrát najdete kancelářské i studentské speciální edice HP a ACER s úspornými a výkonnými procesory core i3. Pro hráče, kteří potřebují svůj stroj přenášet jsme zařadili herní notebook ACER NITRO 5. Naši únorovou nabídku pak zakončují ultratenké 24" LCD ACER, Bluetooth reproduktory různých typů a velikostí, bezdrátová sluchátka a škála paměťových karet. Mrkněte očičkem proto na naši další akční nabídku!

AKČNÍ NABÍDKY PROSINEC

03.12.2019 10:45

Vážení zákazníci!

V blížícím se předvánočním čase, kdy školy i kanceláře jedou na plný výkon, můžete mrknout očičkem na akce, které se pro vás snažíme pravidelně připravovat. Na prosinec 2019 jsme pro vás připravili nově koncipované počítačové sestavy s nejnovějšími procesory Intel Coffee Lake - Refresh, deváté generace a také 1 speciální sestavu pro studenty a občasné nenáročné hráče s nejnovějším procesorem AMD Ryzen 3. Herní sestavy obsahují komponenty a procesory oceněné v časopisu Computer.

Dále pro vás máme speciální edice notebooků HP a ACER s procesory core i3 a core i5. Jako malý dárek mohou posloužit bluetooth bezdrátová sluchátka, či bluetooth přenosný reproduktor. Levný a kvalitní inkoustový tisk zase zaručí tankové tiskárny.

AKČNÍ NABÍDKY ZÁŘÍ

30.08.2019 08:57

Vážení zákazníci!

Před vstupem do školních lavic a též do kanceláří po prázdninách je dobré, poohlédnout se po nových přístrojích, které vám vaši práci usnadní. Neváhejte proto s prohlídkou našich akčních nabídek počítačů, notebooků, tiskáren a dalšího kancelářského příslušenství. Troufáme si říci, že si určitě vyberete. Ti z vás, kteří ještě nové vybavení nepotřebujete, neváhejte nám svěřit servisní údržbu přístrojů stávajících a nechte nás přidat trochu svěžího větru do jejich plachet.

Váš RAVREX team.

AKČNÍ NABÍDKY NA MĚSÍC ČERVEN

12.06.2019 10:57

Konec školního roku se nese na vlně odměňování šikovných žáků a studentů. Připravili jsme pro vás jak studentské sestavy, tak sestavy pro hráče. Za pozornost stojí speciální edice výkonných notebooků HP s procesorem core i5 za cenu nižší řady. Prázdniny i počasí svádějí k výletům a budete potřebovat energii sbalenou na cesty. Prostřednictvím powerbanky dobijete mobily či tablety.

Zrušení pevné linky

11.06.2019 11:05

Vážení zákazníci !

Vzhledem k velmi nízkému využití pevné linky v našem obchodě dojde od 1. července 2019 k jejímu zrušení. Z 99% s námi komunikujete na našich mobilních číslech, proto nebudeme dále udržovat tento přežitek.

Děkujeme za pochopení. Váš RAVREX tým.

Nové jarní akční nabídky zboží, počítačů i notebooků

03.05.2019 08:31

Vážení zákazníci!

 S příchodem jara přichází každoročně snížení cen výpočetní techniky. Výrobci obměňují své produkty, vánoční sklady jsou již vyprodané, uvádějí se nové procesory, paměti i gracké karty, zlevňují se loňské modely a jako vždy v období od poloviny března do konce května je zde šance pro všechny spořivější, kteří chtějí pořídit kvalitní výpočetní techniku za příjemnou cenu. Budeme se s vámi těšit na setkání v našem obchodě.

AKČNÍ NABÍDKA PC ÚNOR 2019

01.02.2019 15:03

Po vánočním shonu a lednových doprodejích jsme pro vás přpravili opět nové modelové počítačové sestavy. Zajímavostí je herní sestava s procesorem Core i5-9600K, jehož recenzi si můžete přečíst nejen v nejnovějším časopisu Computer. Tam se dozvíte, že se jedná o ideální procesor do herních počítačů vyšší střední třídy.

VÁNOČNÍ AKČNÍ NABÍDKA

04.12.2018 09:59

Na Vánoce jsme pro vás připravili nově koncipované počítačové sestavy s nejnovějšími procesory Intel Coffee Lake, osmé generace procesorů "Core".


Herní i klasické notebooky, paměťové karty SD a micro SD, herní příslušenství a další produkty jsme pro vás nově připravili v naší akční nabídce ! Další zajímavou položkou jsou powerbanky.

1 | 2 >>