Novinky

AKČNÍ NABÍDKA PODZIM 2022

18.10.2022 08:47

     Barevný podzim. Těmito dvěma slovy by se dala charakterizovat nálada venku v přírodě i v naší počítačové dílně. Zájem o barvičky je opravdu veliký. Prosklené skříně se všemožnými barevnými ventilátory, operačními paměťmi i malými LCD displeji na bocích grafických karet, to je jen malý výčet vašich přání. Proto nabízíme všechny naše herní počítače v prosklených skříních již v základu. INTEL má na trhu kompletní řadu 12. generace procesorů Core, které jsou oproti předchozí řadě až o 30% rychlejší a jeho nové procesory předstihují konkurenci. Herní počítače potěší především nadšence, ale máme zde též počítače určené ke vzdělávání a kancelářské práci. Díky novým procesorům budete v obou činnostech rychlejší. Všechny naše počítače jsou dodávány se systémem Windows 11.

    Do podzimní akční nabídky jsme pro vás připravili výkonné herní notebooky ACER Nitro 5 a ultratenké notebooky ASUS pro studenty a kanceláře. Za pozornost stojí též akční notebooky HP s IPS panelem, které zaujmou konzervativním elegantním stříbrným vzhledem. Počítačové doplňky, webkamery, myši a herní sluchátka si je možné prohlédnout, stejně jako notebooky, přímo v našem obchodě.

NOVÉ SERVISNÍ ÚKONY

17.03.2022 09:10

Vážení záklazníci! Naše servisní středisko nabízí rozšířené možnosti oprav výpočetní techniky. Pro bližší informace navštivtě sekci "Služby ---> Opravy a servis", nebo klepněte zde.

PF 2022

26.12.2021 10:14

Co si v novém roce přát? Snad jen: "V rozkrojeném jablku nad hvězdičkou se usmívat."

Děkujeme za všem zákazníkům důvěru v uplynulém roce a přejeme Vám krásné a ničím nerušené svátky plné klidu, pohody a radosti, mnoho štěstí a zdraví do nového roku.

Radek Vrbický a Josef Merenus.

PODZIMNÍ AKCE

26.10.2021 18:12

Vážení zákazníci,

podzim se nám začíná hlásit sychravým počasím, proč si tedy nezpříjemnit chvíle technickými vymoženostmi, které jsme pro vás připravili. Do akční nabídky jsme tentokrát zařadili herní notebooky ACER Nitro 5, výkonné studentské nebo chcete-li kancelářské notebooky ASUS a Lenovo s procesory Core i3 a počítačové doplňky od firmy Canyon od herních myší, přes sluchátka, přenosné bluetooth reproduktory, chytré hodinky až po bezdrátové telefonní nabíječky. Neváhejte se tedy opět podívat na naši akční nabídku!

Windows 11 + Akce prázdniny 2021

29.06.2021 09:15

Vážení zákazníci,

máme tu opět letní prázdniny a my vám přinášíme akční porci počítačů, notebooků a příslušenství, které se hodí jako odměna nejen za vysvědčení, ale třeba i jako budoucí výbava na vysokou školu ... Všechny naše produkty jsou připravené na nový systém Windows 11, takže se nemusíte obávat, vše bude spolehlivě fungovat i na podzim s novým operačním systémem. Nahlédněte do sekce "Akční nabídka".

AKČNÍ NABÍDKA KVĚTEN 2021

07.05.2021 11:37

Vážení zákazníci!

S nástupem jara se začíná Covidová situace zlepšovat, postupně se otevírají služby i obchody a my přicházíme s novou akční nabídkou počítačů i notebooků, které mají primárně sloužit ke vzdělávání, ale občas také k zábavě. Naše počítačové sestavy kompletně přešly na nejnovější technologie INTEL v podobě procesorů 10. generace. Spolu s nimi nabízíme i herní počítače s procesory AMD. Vše samozřejmě stále za příznivé ceny, tak jak jste u nás zvyklí.

V akční nabídce najdete HD webkamery tolik potřebné k distanční výuce, notebooky ACER a HP pro studenty, hráče i kancelářskou práci s procesory Intel Core i3 a Core i5. Pro distanční výuku se hodí také mikrofony, sluchátka s mikrofony a zajímavou volbou by mohlo být příslušenství pro ukládání dat v podobě všemožných USB Flashdisků s kapacitami 16 GB - 128 GB. Příjemné vybírání, nahlédněte do sekce "Akční nabídka". Zdraví Radek a Pepa z RAVREXu.

AKČNÍ NABÍDKA BŘEZEN 2021

08.03.2021 08:35

Vážení zákazníci!

V průběhu současného lockdownu vám přinášíme novou akční nabídku počítačových sestav a dalšího zboží, včetně tiskáren, webkamer, notebooků a technického příslušenství. Příjemné vybírání, nahlédněte do sekce "Akční nabídka". Zdraví Radek a Pepa z RAVREXu.

Otevírací doba

23.12.2020 16:15

V novém roce Vás uvítáme 4.1.2021.

Otevřeno bude od 8:00. Jako servis IT máme výjimku ze zákazu.

PF 2021

23.12.2020 16:13

Vážení zákazníci,
všem Vám přejeme krásné a ničím nerušené svátky plné klidu, pohody a radosti, mnoho štěstí a zdraví do nového roku.
 
Za firmu RAVREX Radek Vrbický a Josef Merenus.

STÁLE OTEVŘENO!

22.10.2020 12:41

Vážení zákazníci,

na základě vládních nařízení zůstává naše výpočetní technika stále otevřená. Budete-li mít tedy jakékoliv přání, neváhejte nás kontaktovat, abychom vám mohli pomoci. Zdraví vás a pevné zdraví přejí Radek a Pepa.

1 | 2 | 3 >>