Novinky

AKČNÍ NABÍDKA KVĚTEN 2021

07.05.2021 11:37

Vážení zákazníci!

S nástupem jara se začíná Covidová situace zlepšovat, postupně se otevírají služby i obchody a my přicházíme s novou akční nabídkou počítačů i notebooků, které mají primárně sloužit ke vzdělávání, ale občas také k zábavě. Naše počítačové sestavy kompletně přešly na nejnovější technologie INTEL v podobě procesorů 10. generace. Spolu s nimi nabízíme i herní počítače s procesory AMD. Vše samozřejmě stále za příznivé ceny, tak jak jste u nás zvyklí.

V akční nabídce najdete HD webkamery tolik potřebné k distanční výuce, notebooky ACER a HP pro studenty, hráče i kancelářskou práci s procesory Intel Core i3 a Core i5. Pro distanční výuku se hodí také mikrofony, sluchátka s mikrofony a zajímavou volbou by mohlo být příslušenství pro ukládání dat v podobě všemožných USB Flashdisků s kapacitami 16 GB - 128 GB. Příjemné vybírání, nahlédněte do sekce "Akční nabídka". Zdraví Radek a Pepa z RAVREXu.

AKČNÍ NABÍDKA BŘEZEN 2021

08.03.2021 08:35

Vážení zákazníci!

V průběhu současného lockdownu vám přinášíme novou akční nabídku počítačových sestav a dalšího zboží, včetně tiskáren, webkamer, notebooků a technického příslušenství. Příjemné vybírání, nahlédněte do sekce "Akční nabídka". Zdraví Radek a Pepa z RAVREXu.

Otevírací doba

23.12.2020 16:15

V novém roce Vás uvítáme 4.1.2021.

Otevřeno bude od 8:00. Jako servis IT máme výjimku ze zákazu.

PF 2021

23.12.2020 16:13

Vážení zákazníci,
všem Vám přejeme krásné a ničím nerušené svátky plné klidu, pohody a radosti, mnoho štěstí a zdraví do nového roku.
 
Za firmu RAVREX Radek Vrbický a Josef Merenus.

STÁLE OTEVŘENO!

22.10.2020 12:41

Vážení zákazníci,

na základě vládních nařízení zůstává naše výpočetní technika stále otevřená. Budete-li mít tedy jakékoliv přání, neváhejte nás kontaktovat, abychom vám mohli pomoci. Zdraví vás a pevné zdraví přejí Radek a Pepa.

AKČNÍ NABÍDKA ŘÍJEN + LISTOPAD

13.10.2020 21:05

Vážení zákazníci,

nemoc Covid nám moc nepřeje, ale výrobci počítačových komponent se velmi snaží získat si vaši přízeň. Stejně jako my. Protože žáci a studenti přecházejí povinně na distanční výuku, připravili jsme pro vás dostatek počítačů i notebooků, které mají primárně sloužit ke vzdělávání, ale občas také k zábavě. Naše počítačové sestavy kompletně přešly na nejnovější technologie INTEL v podobě procesorů 10. generace. Spolu s nimi nabízíme i herní počítače s procesory AMD. Vše samozřejmě stále za příznivé ceny, tak jak jste u nás zvyklí.

AKČNÍ NABÍDKA ZÁŘÍ

01.09.2020 09:36

Vážení zákazníci,

nový školní rok nám vstoupil do dveří a my vám všem přejeme, aby se vám i vašim dětem dařilo. Přinášíme vám novou akční nabídku počítačů, notebooků a dalšího potřebného vybavení. Rádi bychom vás upozornili na výhodné ceny počítačových sestav INTEL, jelikož došlo k výraznému snížení cen tohoto výrobce. V rámci konkurenčního boje Intel představil již 10. generaci svých procesorů Core, která začíná dobývat také naši nabídku.

Ukázka herního PC RAVREX

23.07.2020 15:46

Dnes jsme se v RAVREXu potěšili. Mezi herními sestavami, které stavíme na přání, se totiž vynořila jedna obzvlášť povedená nejen svými parametry ... RYZEN 7 3700X 3,6 GHz; 32 GB RAM DDR4; 4 TB SSD; 6 GB RTX2060 OC DDR6. A ty barvičky!!! Přejeme hodně krásně propařených hodin!!!

AKČNÍ NABÍDKA ČERVENEC + SRPEN 2020

14.07.2020 11:16

Vážení zákazníci,

máme zde pro vás prázdninovou nabídku počítačových sestav. V kancelářském světě neustále dominují sestavy Intel s procesory 9. generace Core. V herním segmentu se ale stále častěji začínají prosazovat procesory AMD Ryzen. Zejména v nejvýkonnějším spektru pro náročné vícevláknové využití a střih videa!

     V akční nabídce najdete tentokrát oblíbené herní notebooky Acer Nitro 5 a notebooky HP pro studenty či kancelář. O prázdninách má akci firma Acer na supertenké displeje s uhlopříčkou 24" a obrazovkami IPS, které zaručují věrné barvy a vysoké pozorovací úhly. Pro fotografické a telefonní maniaky jsme připravili SD paměťové karty Kingston s různými kapacitami a powerbanky. Zbytek nabídky doplňují herní myši a klávesnice.

AKČNÍ NABÍDKA KVĚTEN

12.05.2020 09:01

Vážení zákazníci,

nová nabídka našich počítačových sestav na měsíc květen obsahuje počítače s procesory Intel 9. generace i počítače s procesory AMD Ryzen, které se pomalu začínají po delší době zabydlovat i u nás. Platformu AMD Ryzen naleznete od tohoto měsíce i v naší nejvýkonnější sestavě!

     Velice příjemnou akci představují speciální edice notebooků ACER a HP s úspornými a výkonnými procesory core i3. Pro hráče jsme opět zařadili populární model herního notebooku ACER NITRO 5. Nezapomínáme ani na zálohu dat. Externí HDD Seagate s kapacitou 1 TB se hodí ke každému cestovnímu notebooku. Další akční zboží představuje výběr flashdisků, myší a sluchátek s mikrofonem.

1 | 2 | 3 >>