O nás

Firma RAVREX má své kořeny v roce 1997, kdy se začaly ve větším množství prodávat procesory s označením Intel Pentium MMX. Tyto procesory umožnily za pomoci externích zařízení úpravu videa a audia na počítači. Naše firma se od počátku specializovala na tyto produkty, ale postupem času a díky tlaku zákazníků začala prodávat i běžné kancelářské či herní počítačové sestavy. Dnešní sortiment firmy je velice široký a obsahuje veškeré komponenty výpočetní techniky a to i od výrobců, kteří v běžných internetových obchodech nefigurují. Na tyto produkty je třeba se informovat v naší prodejně, nebo na našich telefonních číslech.

V segmentu obchodu naše firma zajišťuje prodej počítačových sestav (kancelářských, herních, multimediálních ...), prodej notebooků, tabletů, tiskáren, monitorů, spotřebního materiálu a dalších komponent, které s výpočetní technikou a počítačovým vybavením bezprostředně souvisejí.

V segmentu služeb zajišťujeme opravy a servis veškeré výpočetní techniky, přeinstalace a odvirování, převody videa a hudby z analogových nosičů na digitální, záchranu a obnovu dat z poškozených paměťových médií, počítačové kurzy a zážitkovou stavbu PC pro děti i dospělé pod odborným dohledem.

V námi zakabelovaných domech nabízíme připojení k vysokorychlostnímu internetu ve spolupráci s firmou WIA. (www.wia.cz)

Dodávkou zařízení nebo služeb však naše spolupráce se zákazníkem nekončí. Jsme si vědomi toho, že zvládnutí počítačové techniky není jednoduchá ani krátkodobá záležitost. V případě potřeby jsme připraveni kdykoliv poskytnout radu nebo pomoc, případně zaškolit obsluhu, až po úplné zvládnutí všech operací. Záleží tedy již jen na Vás, zda budete chtít využít našich zkušeností a to nejen prostřednictvím zakázky na vybavení Vaší firmy, úřadu či domácnosti, ale například i radou nebo konzultací.

 

Budeme rádi, pomůžeme-li Vám vyřešit Vaše problémy.

 

Za tým RAVREX
Mgr. Radek Vrbický